Harmonogram

 

ZARZĄDZENIE NR 52/2018 STAROSTY BIELSKIEGO

Zarządzenie nr 52_2018 z dnia 08.11.2018 r.pdf

ZARZĄDZENIE NR76/2017 STAROSTY BIELSKIEGO

Zarządzenie NR 76/2017 Starosty Bielskiego.pdf

Starosta Bielski określił harmonogram udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej:

 Punkt nr I

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała ul. Piastowska 40

Poniedziałek-w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Jolanta Seredyńska- Słota

Wtorek - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Agnieszka Jafernik

Środa - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Grzegorz Orman

Czwartek - w godzinach od 13.00 do 17.00.

Adwokat-Sylwia Kucharska

Piątek - w godzinach od 9.00 do 13.00

Adwokat-Kamil Kensoń

 

Punkt nr II

Gmina Czechowice-Dziedzice – budynek przychodni w Czechowicach-Dziedzicach

ul.Nad Białką 1B.

Poniedziałek - w godzinach od 14.00 do 18.00

Radca prawny-Agnieszka Bieniek

Wtorek – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Ewelina Gacek

Środka – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Łukasz Dampc

Czwartek - w godzinach od 14.00 do 18.00

Radca prawny-Tomasz Doellinger

Piątek – w godzinach od 9.00 do 13.00.

Radca prawny-Małgorzata Adamaszek

 

Punkt nr III

Gmina Bestwina – Urząd Gminy Bestwina, ul. Krakowska 111.

Poniedziałek – w godzinach od 9.00 do 13.00

Środa – w godzinach od 11.30 – 15.30

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

 

Radca prawny- Malwina Jarożek

 

Radca prawny- Ewelina Gacek

 

Radca prawny- Mateusz Hańderek

 

Radca prawny- Anna Antkowiak

 

Radca prawny- Malwina Jaróżek

 

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

 

Adwokat- Anna Sołtysik

 

Adwokat Barbara Łaszczok- Nowak

 

Aplikant radcowski- Jakub Baron

 

Gmina Wilamowice – Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego, Wilamowice ul. Paderewskiego 3.

Wtorek i czwartek – w godzinach 9.00 do 13.00

Piątek – w godzinach 14.00 do 18.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca Prawny- Agnieszka Kupilas- Sayed

 

Radca prawny- Malwina Jarożek

 

Radca prawny- Ewelina Gacek

 

Radca prawny- Mateusz Hańderek

 

Radca prawny- Anna Antkowiak

 

Radca prawny- Malwina Jaróżek

 

Radca prawny- Arkadiusz Tymosiewicz

 

Adwokat- Anna Sołtysik

 

Adwokat Barbara Łaszczok- Nowak

 

Aplikant radcowski- Jakub Baron

 

Punkt IV

Gmina Porąbka - Urząd Gminy w Porąbce ul. Krakowska 3.

Poniedziałek - w godzinach 13.30 do 15.30

Adwokat-Mateusz Stanisławek

Środa – w godzinach 09.00 do 13.00

Adwokat-Katarzyna Orszulak Piętka

Piątek – w godzinach od 10.00 do 14.00

Adwokat-Filip Zaporowski

 

Gmina Kozy – Urząd Gminy Kozy ul. Krakowska 4.

Poniedziałek w godzinach od 13.30 do 15.30

Radca prawny-Małgorzata Karcz

Wtorek – w godzinach od 13.00 do 17.00

Radca prawny-Roman Nowakowski

Czwartek – w godzinach do 11.30 do 15.30

Radca prawny-Urszula Kamecka- Gasidło

 

Punkt V

Gmina Szczyrk – Urząd Gminy Szczyrk Budynek „Szarotka” w Szczyrku ul. Beskidzka 48.

Poniedziałek – w godzinach od 11.30 do 15.30

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca prawny-Leszek Krupa

 

Radca prawny-Anna Marek

 

Radca prawny-Maciej Waloszek

 

Radca prawny-Katarzyna Rychlik

 

Radca prawny-Małgorzata Kłodawska

 

Radca prawny-Małgorzata Adamaszek

 

Adwokat-Barbara Adamaszek- Byba

 

Radca prawny-Arkadiusz Tymosiewicz

 

Aplikant radcowski-Jakub Baron

 

Gmina Buczkowice – Urząd Gminy Buczkowice ul. Lipowska 730.

Wtorek – w godzinach od 12.00 do 16.00

Czwartek – w godzinach 9.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca prawny-Leszek Krupa

 

Radca prawny-Anna Marek

 

Radca prawny-Maciej Waloszek

 

Radca prawny-Katarzyna Rychlik

 

Radca prawny-Małgorzata Kłodawska

 

Radca prawny-Małgorzata Adamaszek

 

Adwokat-Barbara Adamaszek- Byba

 

Radca prawny-Arkadiusz Tymosiewicz

 

Aplikant radcowski-Jakub Baron

 

Gmina Wilkowice – Gminny Ośrodek Kultury „Promyk” w Bystrej ul. Fałata 2k.

Środa – w godzinach 14.00 do 18.00

Piątek – w godzinach od 09.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca prawny-Leszek Krupa

 

Radca prawny-Anna Marek

 

Radca prawny-Maciej Waloszek

 

Radca prawny-Katarzyna Rychlik

 

Radca prawny-Małgorzata Kłodawska

 

Radca prawny-Małgorzata Adamaszek

 

Adwokat-Barbara Adamaszek- Byba

 

Radca prawny-Arkadiusz Tymosiewicz

 

Aplikant radcowski-Jakub Baron

 

Punkt VI

Gmina Jasienica – budynek Gminy Jasienica – Jasienica 845.

Poniedziałek – w godzinach od 11.00 do 15.00

Czwartek i piątek – w godzinach od 9.00 do 13.00

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca prawny-Adrian Faruga

 

Radca prawny-Łukasz Kenig

 

Radca prawny-Anna Sidzina- Landowska

 

Radca prawny-Agnieszka Macura

 

Radca prawny-Łukasz Stec

 

Adwokat-Przemysław Nowak

 

Aplikant radcowski-Maciej Sadłek

 

Aplikant radcowski-Ryszard Pirógowski

 

Radca prawny-Arkadiusz Tymosiewicz

 

Aplikant radcowski-Jakub Baron

 

Gmina Jaworze – budynek „Pod Goruszką” w Jaworzu ul. Szkolna 97.

Wtorek – w godzinach od 16.00 do 20.00

Środa – w godzinach 9.00 do 13.00.

Organizacja pozarządowa - Fundacja Pomocy Prawnej „SUBVENIO” Bielsko-Biała

Radca prawny-Adrian Faruga

 

Radca prawny-Łukasz Kenig

 

Radca prawny-Anna Sidzina- Landowska

 

Radca prawny-Agnieszka Macura

 

Radca prawny-Łukasz Stec

 

Adwokat-Przemysław Nowak

 

Aplikant radcowski-Maciej Sadłek

 

Aplikant radcowski-Ryszard Pirógowski

 

Radca prawny-Arkadiusz Tymosiewicz

 

Aplikant radcowski-Jakub Baron

 

Punkt VII

Gmina Czechowice-Dziedzice – Budynek Zespół Szkół Technicznych i Licealnych ul. Traugutta 11

Wtorek – w godzinach od 14.00 do 18.00

Środa – w godzinach 9.00 do 13.00.

Czwartek – w godzinach 9.00 do 13.00.

Piątek – w godzinach 14.00 do 18.00.

„Organizacja pozarządowa- Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z siedzibą w Bielsku- Białej”

Adwokat-Izabela Grzybek

 

Adwokat-Wojciech Kiermasz

 

Adwokat-Dagmara Jagodzińska

 

Radca prawny-Janusz Jachnik

 

Radca prawny-Antoni Kubot

 

Radca prawny-Mariusz Tamowski

 

Radca prawny-Piotr Manowski

 

Radca prawny-Paweł Gloss

 

Adwokat Paulina Grębosz

 

Radca prawny-Urszula Kamecka- Gasidsło

 

Prawnik-Sebastian Kowal

 

Nieodpłatnej pomocy prawnej udziela się osobie uprawnionej osobiście, z wyłączeniem użycia środków komunikowania się na odległość.(Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 15 grudnia 2015r. w sprawie sposobu udzielania i dokumentowania nieodpłatnej pomocy prawnej §3 ust.2)