Konkurs recytatorski "Słońce, słońce, życie" 2016

Już po raz osiemnasty Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie”, w którym udział biorą uczniowie placówek z terenu Powiatu Bielskiego. Konkurs odbędzie się w dniu 11 marca 2016 r. w Pałacu w Kozach.

Podobnie jak w latach ubiegłych, impreza ta posłuży rozwojowi popularyzacji piękna i kultury języka polskiego oraz dostarczy zarówno nauczycielom, jak i młodzieży nowych doświadczeń i wrażeń artystycznych.

Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego (tutaj załącznik)

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie udostępnionym poniżej.

Kartę zgłoszeń oraz protokół z eliminacji szkolnych, należy przesłać najpóźniej do dnia 19 lutego 2016 r. pocztą na adres:

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

ul.Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

faxem: 33 8 136 915 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin - XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie” 2016
Karta zgłoszeń
Protokół z eliminacji

Harmonogram eliminacji powiatowych XVIII Konkursu Recytatorskiego „Słońce, słońce i życie” 11 marca 2016 r., Pałac w Kozach

Harmonogram występów - Konkurs Recytatorski kl. I-III
Harmonogram występów - Konkurs Recytatorski kl. IV-VI
Harmonogram występów - Konkurs Recytatorski Gimnazjum

Godzinowy harmonogram wystąpień:

Godz. 9.00 – 9.15 – Inauguracja Konkursu Recytatorskiego

Godz. 9.15 – 11.25 – Prezentacje konkursowe uczestników klas I-III

Godz. 11.25 – 11.55 – Przerwa na posiłek dla uczestników klas I-III

Godz. 11.55 – 14.10 – Prezentacje konkursowe uczestników klas IV-VI

Godz. 14.10 – 14.40 – Przerwa na posiłek dla uczestników klas IV-VI

Godz. 14.40 – 16.50 – Prezentacje konkursowe uczestników klas gimnazjalnych

Godz. 16.50 – 17.15 – Przerwa na posiłek dla uczestników klas gimnazjalnych

Informujemy, że ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń do w/w konkursu bardzo rygorystycznie będzie przestrzegany czas regulaminowy przeznaczony na prezentację poszczególnego uczestnika tj.

• dla uczniów klas I – III – 5 min

• dla uczniów klas IV – VI – 5 min

• dla gimnazjalistów – 7 min

Wyniki w/w konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej powiatu bielskiego: www.powiat.bielsko.pl w zakładce Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie”.

Ponadto informujemy, że ze względów organizacyjnych uroczyste podsumowanie konkursu dla laureatów wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 21 marca 2016 r. o godz. 12.00 w sali 122 Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej ul. Piastowska 40 43-300 Bielsko-Biała