„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Firma Roku 2017

19 Lip 2017

Uroczystość wręczania nagród będzie Świętem Przedsiębiorczości czyli świętem tych, których codzienna, ciężka, często połączona z ryzykiem finansowym praca pozwala na prężny rozwój regionu.

Tytuł FIRMA ROKU 2017 promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Starosty Bielskiego oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przyzna nagrody w kategoriach: FIRMA ROKU 2017 Ziemi Bielskiej oraz FIRMA ROKU 2017 Miasta Bielska-Białej.

Nagrodą w Konkursie jest przyznanie tytułu FIRMA ROKU 2017 oraz statuetka Dedala – autorem rzeźby jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Do Konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać miko, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bieska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać (mailem, faxem, pocztą lub osobiście) w okresie od 5.07. – 31.08.2017 r. w biurze Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 19, w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Wydziale Promocji Miasta (Pl. Ratuszowy 5, III piętro, pokój 302) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej.

Szczegółowe informacje, regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach: www.cci.pl, www.powiat.bielsko.pl, www.um.bielsko.pl

Formularz Zgłoszeniowy.pdf

Regulamin Konkursu Firma Roku.pdf

Starosta Bielski, Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie FIRMA ROKU 2017.