Siatkarki z Kóz w III lidze

27 Maj 2014

Turniej uroczyście otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś. Trzydniowe zmagania rozpoczął mecz UKS Jedynka Siewierz z UKS 06 Katowice-Południe, w którym lepsze okazały się być zawodniczki z Siewierza, które wygrały to spotkanie 3-1. W spotkaniu pomiędzy LKS Orzeł Kozy a KS Częstochowianka konieczne było rozegranie tie-breaku, który wygrała drużyna z Kóz.
W drugim dniu rozgrywek rozegrano spotkanie UKS 06 Katowice-Południe z LKS Orzeł Kozy. Po raz kolejny siatkarki LKS Orzeł Kozy dostarczyły swoim kibicom wielu emocji rozstrzygając mecz na swoją korzyść w pięciu setach.
W ostatnim dniu rozgrywek gospodynie turnieju siatkarki UKS Jedynka zdołały urwać drużynie LKS Orzeł Kozy tylko jeden set przegrywając 1 : 3 i tym samym drużyna z Kóz po trzech wygranych meczach wywalczyły awans do III ligi.

Gratulujemy drużynie z Kóz, która wystąpiła w składzie:

Katarzyna Kasiuba (rozgrywająca i kapitan drużyny), Joanna Knopek, Paulina Zięborak, Monika Wójtowicz, Magdalena Ponc, Dorota Kubiczek i Katarzyna Olszyna.

JJ