• CZECHOWICE-DZIEDZICE
  • Obradowało XVIII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich
  • BUCZKOWICE
  • PORĄBKA
  • SZCZYRK
  • JAWORZE
  • JASIENICA
  • KOZY
  • WILAMOWICE
  • WILKOWICE
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!
  • 1
  • 2
  • 3

Komunikat z rozegranych zawodów sportowych

13 Maj 2014



Drużynowe La - zawody powiatowe

Dekoracji najlepszych drużyn i zawodników dokonywali: Członkowie zarządu powiatu bielskiego: Renata Franasik, Stanisław Pięta i Przewodniczący Komisji promocji turystyki i sportu Jacek Staszek

Miejsce: Stadion Zabrzeg

dziewczęta

m-ce Szkoła    
1 Gimnazjum nr 2 Czechowice – Dz   1133 pkt   Awans
2 Gimnazjum Mazańcowice 939 pkt Awans
3 Gimnazjum nr 1 Szczyrk 927 pkt  
4 Gimnazjum Bystra 906 pkt  
5 Gimnazjum Buczkowice 891 pkt  
6 Gimnazjum Jaworze 863 pkt  
7 Gimnazjum Kozy 804 pkt  
8 Gimnazjum Bestwinka 743 pkt  
9 Gimnazjum Pisarzowice 695 pkt  

chłopcy

m-ce Szkoła    
1 Gimnazjum Bystra 1133 pkt  Awans
2 Gimnazjum Ligota 1127 pkt Awans
3 Gimnazjum Jasienica 1039 pkt  
4 Gimnazjum Bestwinka 1019 pkt  
5 Gimnazjum Buczkowice 1016 pkt  
6 Gimnazjum Kozy 913 pkt   
7 Gimnazjum Mazańcowice  887 pkt  
8 Gimnazjum Pisarzowice 776 pkt  


Wyniki konkurencji indywidualnych:

100 m. dziewcząt
1m. - Surowiecka Justyna - G.nr 2 Czechowice-Dz. 13.21s.
2m. - Górna Karolina - G.Mazańcowice                   13.69
3m.-  Marszałek Maja - G.nr.1 Szczyrk                   14.65

100 m. chłopców
1m.- Surma Jakub - G. Jasienica                           12.58
2m.- Wójcik Mateusz - G. Ligota                           12.67
3m.- Szkuta Jakub - G. Bestwinka                        12.68


300 m. dziewcząt
1m. - Bryzek Justyna - G. Bystra                        46.21s.
2m. - Ostyńska Justyna - G.nr 2 Czechowice-Dz. 49.25
3m. - Willmann Paulina - G. Pisarzowice              48.75

300 m. chłopców
1m.- Czulak Karol - G. Buczkowice                     41,40
2m.- Wydmański Damian - G. Bestwinka             41,15
3m.- Szewczyk Łukasz - G. Bystra                     41,96

600 m. dziewcząt
1m.- Mędroń Patrycja - G.nr 2 Czechowice-Dz.  1.59,09s.
2m.- Sanetra Dominika - G nr 1 Szczyrk           1.59,54
3m.- Dobrowolska Marta - G Buczkowice          1.59,66

1000 m. chłopców
1m.- Jarczok Bartosz - G. Kozy                       2.53,84s.
2m.- Golonka Michał - G Buczkowice               3.03,45
3m.- Machalica Kamil - G. Jasienica                3.04,43

Skok w dal dziewcząt
1m.- Marszałek Aleksandra - G nr 1 Szczyrk    4.22m.
2m.- Kołoczek Gabriela - G2 Czechowice-Dz.   4.22
3m.- Bieniek Paulina - G nr 1 Szczyrk              4.12

Skok w dal chłopców
1m.- Schabikowski Dominik - G. Jasienica        5.28
2m.- Pyka Maksymilian - G. Jasienica              4.99
3m.- Lankosz Michał - G. Pisarzowice              4.82

Skok wzwyż dziewcząt
1m.- Piela Patrycja - G. Mazańcowice              1.35m.
2m.- Jakubiec Aleksandra - G. Jaworze            1.30
3m.- Kunicka Kinga - G. Mazańcowice             1.30

Skok wzwyż chłopców
1m.- Adamus Karol - G. Bystra                       1.60
2m.- Żółty Szymon - G. Mazańcowice             1.60
3m.- Gołębiewski Antoni - G. Bystra               1.60

Pchnięcie kulą dziewcząt
1m.- Czarniecka Małgorzata - G2 Czechowice-Dz. 9.10m.
2m.- Czerwińska Natalia - G2 Czechowice-Dz.      8.97
3m.- Mazur Aleksandra - G2 Czechowice-Dz.        8.96

Pchnięcie kulą chłopców
1m.- Kulak Mateusz - G. Pisarzowice                  11.55
2m.- Mrożek Sebastian - G. Buczkowice             10.83
3m.- Mandrak Szymon - G. Bystra                      10.68

Rzut oszczepem dziewcząt
1m.- Stec Julia - G. Buczkowice             19.04m.
2m.- Zbieg Alicja - G. Jaworze                14.80

Rzut oszczepem chłopców
1m.- Kozik Piotr - G. Ligota                    45.86
2m.- Baścik Krzysztof - G. Bystra          37.65
3m.- Woźnicki Adrian - G. Bystra           37.30

4x100 dziewcząt
1m.- G2 Czechowice-Dz.                        55.00s
2m.- G. Mazancowice                            56.90
3m - G. Kozy                                         57.80

4x100 chłopców
1m - G. Bystra                                      50.90
     - G. Jasienica                                  50.90
2m - G. Buczkowice                             51.20
     - G. Ligota                                      51.20



Dwa pierwsze zespoły awansowały na zawody rejonowe.

{rokbox title=|Komunikat z rozegranych zawodów sportowych :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2014/20140513_powZawWLekk/*.jpg{/rokbox}