Dwa konwenty

10 Kwi 2014
W Jankowicach (powiat pszczyński) Andrzej Płonka Przewodniczący Konwentu Starostów Województwa Śląskiego prowadził spotkanie poświęcone wypracowaniu stanowisk powiatów naszego województwa na zbliżające się XVII Zgromadzenie Ogólne Związku powiatów Polskich.

Natomiast 9 kwietnia br w Starostwie Powiatowym w Bielsku – Białej odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Bielskiego, któremu przewodniczył Starosta Bielski Andrzej Płonka. Spotkanie zostało poświęcone omówieniu następujących tematów: przedstawienie wyników przetargu na energię elektryczną oraz omówienie spraw związanych z optymalizacją kosztów zużycia energii elektrycznej w Gminach i Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, a także omówieniu aktualnych spraw związanych z realizacją wspólnych zadań gmin i powiatu bielskiego.

JJ

{rokbox title=|Dwa konwenty :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2014/20140410_DwaKonwenty/*.JPG{/rokbox}