„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Wytypuj wynik i wygraj gadżety TS PODBESKIDZIA i powiatu bielskiego

01 Kwi 2014
Mecz odbędzie się w najbliższy piątek 4 kwietnia w Bielsku – Białej o godzinie 18,00.

Z wielu względów warto ten mecz oglądać „na żywo”. Śląsk Wrocław to uznana firma w naszej ekstraklasie. Nad „góralami” aktualnie ma tylko trzy punkty przewagi, forma drużyny z Wrocławia nie zachwyca, natomiast drużyna z Bielska – Białej coraz pewniej wchodzi na drogę z napisem: EKSTRAKLASA NADAL BĘDZIE NASZA.

Warto również przy okazji pobytu na stadionie zobaczyć duże postępy prac budowanego obiektu.

Tradycyjnie typujemy wynik meczu końcowy i (tu jak zwykle utrudnienie) do przerwy. Warto wziąć udział w konkursie, gdyż każdy kto poprawnie wytypuje wynik meczu (i do przerwy) otrzyma gadżety TS PODBESKIDZIE i gadżety promujące powiat bielski.

Głosujemy wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z jednego adresu przyjmujemy tylko jedną propozycję wyniku.

Głosujemy do piątku 4 kwietnia br do godz. 12,00.

Miłej zabawy.