Ważne dla pacjentów !

19 Mar 2014
W bieżącej edycji ankiety zapraszamy Państwa do wyrażenia swojej opinii w sprawie jakości usług medycznych świadczonych przez  Bielskie Pogotowie Ratunkowe w Bielsku-Białej w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej. Są to świadczenia udzielane  codziennie, od godziny 18-tej, kiedy to kończą pracę przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej, do godziny 8 rano następnego dnia oraz całodobowo w soboty i niedziele, a także w dni świąteczne i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Druga ankieta dotyczy jakości usług medycznych świadczonych w Poradniach Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej  w Bielsku-Białej.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.bielsko.pl w zakładce Ankiety oraz na stronach Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej www.pogotowie.bielsko.pl i Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bielsku-Białej www.psychiatria.bielsko.pl.

Gorąco Państwa zachęcamy !