• Londzin

Spotkanie Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2018

01 Lut 2018

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje już XIX edycję Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2018 dla placówek z powiatu bielskiego, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w Domu Kultury w Kozach.

Impreza ta podobnie jak w latach poprzednich, posłuży rozwojowi amatorskiego ruchu artystycznego i dostarczy nauczycielom oraz młodzieży inspiracji do dalszych twórczych poszukiwań form wypowiedzi artystycznej.

Równocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na rozszerzenie kategorii zespoły teatralne SAGI 2018 o kategorię wiekową grupy pozaszkolne powyżej 20 r.ż., których przegląd odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2018 r.

Protokół SAGA 2018

Protokół Saga 2018.pdf

Podsumowanie XIX Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA ‘ 2018 odbędzie się w dniu 29 maja 2018 r. o godz. 10.00 w sali 122 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

HARMONOGRAMY WYSTĘPÓW:

Harmonogram – zespoły taneczne i folklorystyczne
Harmonogram – zespoły muzyczne
Harmonogram – zespoły teatralne

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie udostępnionym poniżej.

Kartę zgłoszeń oraz protokół z eliminacji szkolnych, należy przesłać najpóźniej do dnia 07 kwietnia 2018 r. pocztą na adres:

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

ul.Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

faxem: 33 8 136 915 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

- Regulamin – XVIII Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2018
- Karta zgłoszeń – zespoły taneczne