JESIENNY – radosny - PIKNIK

15 Lis 2013

Przybyły na piknik także osoby wspierające w różny sposób funkcjonowanie Zakładu, a także personel i wolontariusze na co dzień zaangażowani w pracy we wspomnianym ZOZ – e. Organizatorów imprezy reprezentowała Prezes Bielskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychiatrii Małgorzata Tworzydło, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej DWOREK Aneta Stekla i gospodarz miejsca, dyrektor SP ZOZ Józef Kuliński.
Na integracyjne spotkanie przybyła także Naczelnik Wydziału Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej Lucyna Majewska, oraz Członek Zarządu Powiatu Bielskiego Renata Franasik, która pogratulowała organizatorom pomysłu i znakomicie przeprowadzonej imprezy, a wszystkim uczestnikom życzyła udanej imprezy. Te życzenia okazały się spełnione, była słoneczna ciepła pogoda, gorąca grochówka, grzana kiełbaska, dużo ciasta, dobrej kawy, jeszcze więcej muzyki, radosnego tańca i uśmiechu na twarzach ludzi, dla których jest on … lekarstwem.

/J. Jesionka/

{rokbox title=|JESIENNY – radosny - PIKNIK :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/jesiennypiknik/*.jpg{/rokbox}