• Londzin

IV Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

16 Wrz 2013

21 września w gościnnych progach Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej ul. A. F. Modrzewskiego 12 odbędzie się pod patronatem poseł Mirosławy Nykiel IV Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod haslem: „Kobieta – rodzina – samorząd.”

21 września będzie dniem świątecznym dla Pań przedsiębiorczych, dbających o swój rozwój psychiczny i fizyczny. Wzorem lat ubiegłych delegatki wybiorą „Perłę Podbeskidzia”.
Współczesny świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Na co dzień zabiegane, pełniące wiele ról, nie znajdują czasu, aby pochylić się nad nurtującymi je problemami.
Uczestnictwo w Kongresie odpowie na wiele z nich i zainspiruje do samodoskonalenia.
Żadna nie musi być we wszystkim ekspertem, lecz każda musi czuć się spełniona i szczęśliwa – uważają organizatorki Kongresu
Panie będą mogły uczestniczyć w wybranym panelu dyskusyjnym moderowanym przez autorytety w proponowanych dziedzinach:
1 Wizerunek
2 Rodzina
3 Zdrowie
4 Przedsiębiorczość kobiet
.
Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.

Kontakt: Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia, ul. A. Frycza Modrzewskiego 12, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 600 34 73 39, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: www.kongreskobiet.eu
/A.Macher/