Babie Lato – zapraszamy do Dankowic i Pisarzowic

12 Wrz 2013

Na to wydarzenie czekają miłośnicy ogrodnictwa nie tylko z powiatu bielskiego czy nawet Podbeskidzia. Masowo przyjeżdżają osoby w całej niemal Polski, a także ze Słowacji, Czech, Austrii i Węgier. Nic dziwnego skoro odwiedzający w tych dniach Pisarzowice i Dankowice goście mają niepowtarzalną okazję zwiedzić szkółki wraz z ogrodami i kolekcjami roślin na co dzień niedostępnymi dla klientów, zapoznać się z nowościami, a także uzyskać fachowe porady związane z urządzaniem, projektowaniem i pielęgnacją ogrodu.
Pisarzowickie i Dankowickie ogrody to swoista wizytówka powiatu bielskiego, miejsca szczególne, pełne uroku, naturalnych kolorów, kompozycji z roślin, drewna i kamieni. Przebywanie w tych miejscach, gdzie estetyka i natura sama wyzwala u zwiedzających pozytywne refleksje, pozwala optymistycznie patrzeć na świat.
ZAPRASZAMY DO: Szkółka Krzewów Ozdobnych Maciej i Mateusz Milczyński Dankowice ul. Podlesie 1, Ogrody Japońskie, Krzewy Ozdobne Antoni Pudełko Pisarzowice ul. Ogrodnicza 2, Szkółka Krzewów Ozdobnych Pudełek Pisarzowice ul Pańska 40, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Krzysztof Kubiczek Pisarzowice ul. Pańska 50.

Tekst/Foto: Jarosław Jesionka

{rokbox title=|Babie Lato – zapraszamy do Dankowic i Pisarzowic :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/babielato/*.jpg{/rokbox}