Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich SZCZYRK 2013

30 Sie 2013

Impreza zostanie rozegrana podczas jednego dnia i praktycznie w tym samym miejscu, co na pewno ułatwi kibicom dojazd i obserwowanie przebiegu zawodów. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszą się w ostatnich latach skoki narciarskie, organizatorzy zrezygnowali z biletowania zawodów. Oznacza to, że kibice będą mogli dopingować swoich ulubieńców za darmo! Rano na skoczni w Szczyrku Skalitem rozegrane zostaną skoki do kombinacji (godz. 10:30), a o godzinie 13:00 przeprowadzony zostanie jak zawsze widowiskowy bieg na nartorolkach na trasie w okolicy szczyrkowskiego amfiteatru (czyli obok skoczni).

Konkurs skoków narciarskich na skoczni normalnej odbędzie się w godzinach popołudniowych (kwalifikacje o 16:00, a same zawody rozpoczną się o 17:30).
Liczymy na dobre wyniki zawodników z powiatu bielskiego: Bartłomieja Kłuska, Jakuba Wolnego i będącego w znakomitej formie Krzysztofa Bieguna.
Program zawodów:

9.30 - seria próbna skoków do kombinacji norweskiej
10.30 - seria skoków do kombinacji norweskiej
13.00 - bieg do kombinacji norweskiej
16.00 - seria kwalifikacyjna otwartego konkursu skoków
17.30 - I seria konkursu skoków
18.50 - seria finałowa konkursu skoków.

/JJ/