Zapraszamy do udziału w konferencji BIMUN 2013

27 Sie 2013

Konferencja odbędzie się w Niemczech - wBonn w terminie od 1 do 5 grudnia 2013 roku. Więcej na temat programu, spotkań towarzyszących konferencji oraz planowanych prelekcji
i wystąpień można dowiedzieć się na stronie internetowej: www.bimun.org

Opłatę rejestracyjną, koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz zwrot kosztów transportu autokarem pokrywa partnerski powiat Rhein – Erft, z którym powiat bielski współpracuje ponad 10 lat i realizuje wiele wspólnych projektów i inicjatyw, w tym wymianę młodzieży.

Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w konferencji „Bonn International Model United Nation” (wraz ze swoim CV i zdjęciem) upływa 16 września 2013 roku.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące w/w przedsięwzięcia można uzyskać w Biurze Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, telefon: 33 8136872, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki telefonicznie lub drogą e-mailową poinformuje zainteresowanych o zakwalifikowaniu się do udziału w konferencji.

/A.M/