• Londzin

Samorządowcy pod siatką

13 Maj 2013

Turniej otworzył wójt gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski, który powitał serdecznie wszystkich przybyłych na zawody, uczestnikom życzył powodzenia, a kibicom udanej zabawy. „Poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy, a zawodnicy wkładają wiele serca i zaangażowania w grę co bardzo cieszy i dodaje motywacji przy organizacji takich przedsięwzięć” – mówi Czesław Pszczółka specjalista ds. sportu w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, główny organizator zawodów.
Turniej przebiegał w przyjaznej i miłej atmosferze. Seria zaciętych i pełnych emocji pojedynków, którym przyglądali się licznie zebrani tego dnia kibice wyłoniła zwycięzców turnieju. 3 miejsce zajęła drużyna reprezentująca Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, 2 przypadło zeszłorocznym zwycięzcom z Bestwiny. Po bardzo wyrównanym pojedynku finałowym musieli jednak uznać wyższość swoich kolegów z Kóz, którzy tym samym zrewanżowali się za zeszłoroczną porażkę. Okazałe puchary wręczył wójt gminy Kozy K. Fiałkowski wraz z dyrektorem CSW Kozy Januszem Barcikiem. Najlepszą zawodniczką uznano Katarzynę Kasiuba, a zawodnikiem Tomasza Bednarskiego. Redakcja biuletynu „Mój Powiat” przygotowała nagrodę specjalną, którą Dagmara Chmielniak odebrała za „sportowo – artystyczno – estetyczno – integrujące zagrzewanie drużyny do boju”.

/A. Grabski/

{rokbox title=|Samorządowcy pod siatką :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/turniejsiatka/*.jpg{/rokbox}