• Londzin

Dzień Strażaka

10 Maj 2013

Powiat bielski na uroczystości reprezentowali przewodniczący Rady Powiatu Roman Migdał i starosta bielski Andrzej Płonka.
Podczas ceremonii śląski komendant wojewódzki PSP - nadbryg. Marek Rączka wraz z komendantem miejskim PSP w Bielsku-Białej st. bryg. Adamem Caputą wręczył odznaczenia resortowe i związkowe, m.in. medale za zasługi dla pożarnictwa, odznaki honorowe i akty nadania wyższych stopni służbowych.
Komendant Miejski PSP st. bryg. Adam Caputa podziękował strażakom za zaangażowaną postawę w niesieniu pomocy podczas prowadzonych działań ratowniczych na terenie miasta Bielsko-Biała i powiatu bielskiego.
MEDAL „ZASŁUŻONY DLA OCHOTNICZEGO POŻARNICTWA POWIATU BIELSKIEGO”, otrzymali:
* Marcelina HERNIK Główna Księgowa KM PSP
* Katarzyna OLSZANICKA OSP Rybarzowice
* Radosław RADKOWSKI Starszy Specjalista Wydz.Operac-Szkol.
* Krzysztof PARMA Dowódca sekcji JRG
* Piotr KOZIEŁ OSP Dankowice
* Grzegorz GAWĘDA OSP Bestwinka
* Marek SZETYŃSKI OSP Kozy
* Ryszard MRZYK OSP Ligota
* Michał SZTAFIŃSKI OSP Hecznarowice
* Wiesław CAPUTA OSP Godziszka
* Władysław BIAŁEK OSP Buczkowice

Miło nam poinformować, że mianowanym przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Bielsku-Białej do tytułu STRAŻAKA ROKU 2012 został dh Grzegorz Gabor, prezes OSP Bystra, radny Rady Powiatu Bielskiego. Strażackie święto uświetnił koncert Orkiestry Dętej OSP z Kaniowa.

/A. Macher/

{rokbox title=|Dzień Strażaka :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/dzienstrazaka/*.jpg{/rokbox}