„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Konferencja o zdrowej żywności

21 Lis 2019

Serdecznie zapraszamy na VIII Powiatową Konferencję „Człowiek i środowisko”. Jedno zdrowie – wspólna odpowiedzialność”. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę 23 listopada w sali OSP w Bestwinie o godzinie 9.00.

To już VIII Konferencja Powiatowa dotycząca zdrowia człowieka, podstaw dobrego żywienia i pozyskiwania wiedzy co robić, by nasze rodziny były zdrowe. Przedstawiona zostanie wiedza na temat mikroorganizmów i ich zastosowania w naszym codziennym życiu. Chciałbym Państwa osobiście zachęcić do dobrego, wspólnego spędzenia tych czterech godzin w sobotę 23 listopada. Proszę zachęcić również rodzinę i znajomych – mówi wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński.

W programie konferencji znalazły się wystąpienia ekspertów o koncepcji jednego zdrowia i biologizacji, gospodarstwach na probiotykach i naturalnej żywności, istocie i znaczeniu probiotyków dla naszego zdrowia. Tadeusz Rolnik właściciel gospodarstwa rolno – pasiecznego Rol – Apis w Niebieszczanach będzie prezentował interesujący temat – "superżywność" z prastarych zbóż.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy w sobotę do Bestwiny wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

/A.Macher/