„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Złoto dla HONDRASIKA

14 Lis 2019

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Hondrasik w Szczyrku uzyskało w tym roku najwyższe bo zlote wyróżnienie w 58 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych 2018. Wyróżnienie i dyplom przyznany został przez Ministra Edukacji Narodowej. Jest to docenienie dobrej pracy całego personelu schroniska, podejścia do turystów, dbałości o czystość, dobrą atmosferę oraz dzięki wsparciu starostwa bielskiego ciągła poprawa warunków pobytu w Hondrasiku poprzez czynione corocznie remonty i naprawy – mówi Jarosław Konior dyrektor SMS Szczyrk.

JJ