„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

VIII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

23 Paź 2019

W najbliższy piątek, tj. 25 października odbędzie się etap powiatowy przedsięwzięcia , natomiast etap regionalny, którego gospodarzem w roku bieżącym jest miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała będzie miał miejsce w dniu 21 listopada.

Patronat honory nad Olimpiadą objęli: Wojewoda Śląski oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, a patronat naukowy: Rektor Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

W najbliższy piątek 25 października odbędzie się etap powiatowy przedsięwzięcia, natomiast etap regionalny, którego gospodarzem w roku bieżącym jest miasto na prawach powiatu Bielsko - Biała będzie miał miejsce w dniu 21 listopada. Patronat honorowy nad Olimpiadą objęli: Wojewoda Śląski oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, a patronat naukowy: Rektor Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku - Białej oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku - Białej.

Zobacz Plakat