„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Polsko-Czeska Liga Szachowa ‘2019 tym razem w Kozach

22 Paź 2019
alt

W sobotę 19 października w Domu Kultury w Kozach odbył się II turniej Polsko-Czeskiej Ligi Szachowej 2019, w którym uczestniczyło aż 100 zawodników z powiatu bielskiego oraz partnerskiego miasta Frydek-Mistek. Był to drugi turniej z czterech zaplanowanych. Zawody rozpoczął Czesław Pszczółka– organizator z Biura ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz sędzia główny Michał Paździora. Rywalizacja przebiegała w przyjacielskiej atmosferze, choć nie zabrakło emocji, aż do końca ostatniej rundy…

Tegoroczna edycja Ligi organizowana jest w ramach projektu pn. „Polsko-Czeska Liga Szachowa‘2019” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska –Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy. Wyniki w klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych można zobaczyć na:

Następny turniej zaplanowano na 9 listopada 2019 w Domu Kultury w Rybarzowicach.

(tekst i foto: N. Siatkowska-Stusek)