„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Jubilatki z Zasola Bielańskiego

02 Paź 2019

W sobotę 28 września Koło Gospodyń Wiejskich z Zasola Bielańskiego obchodziło zaszczytny jubileusz 55-lecia swojej działalności.

Moc życzeń i ogrom wspaniałych słów uznania za wieloletnią pracę społeczną, pomoc we wszystkich imprezach lokalnych, rozwijanie pasji kulinarnych, dbanie o tradycje i dziedzictwo kulturowe gminy Wilamowice oraz powiatu bielskiego płynęło na ręce wieloletniej przewodniczącej koła pani Marii Kajor. Podczas uroczystości życzenia składali m.in. Grzegorz Puda sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Dorota Nikiel członek Zarządu Powiatu, Stanisław Gawlik zastępca burmistrza Wilamowic, Jolanta Konior kierownik Biura ds. Promocji Powiatu, Jadwiga Gębala z Rejonowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Aleksander Nowak dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach, Rada Sołecka oraz przedstawicielki Gminnej Rady Kobiet.

Część artystyczną wzbogacił występ Zespołu "Zasolanie", który pięknie zatańczył i zaśpiewał ulubione utwory ze swojego repertuaru. Wspaniałym jubilatkom serdecznie życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, siły i poszerzania struktur koła o kolejne członkinie.

(tekst i foto: M. Więzik)