„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Konferencja pszczelarska

04 Wrz 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji Pszczelarskiej, która odbędzie się 7 września 2019 w Domu Wiejskim w Kocierzu Rychwałdzkim. Konferencja objęta jest honorowym patronatem Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W ramach konferencji poruszone zostaną najważniejsze tematy dotyczące środowiska pszczelarskiego i ochrony różnorodności biologicznej. Wśród prelegentów m.in. dr hab. Adam Teofilski, dr n. wet. Maria Zoń, lek. wet. Wysocki i mistrz pszczelarski Paweł Jureczko.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września br. pod numerem telefonu 517 664 935 (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń).

Informacje o projekcie.pdf