Wilamowicki akcent wielkiego wyścigu

05 Sie 2019

. 6 sierpnia br (wtorek) po raz kolejny Wilamowice będą miejscem rozgrywania LOTNEJ PREMII podczas odbywającego się prestiżowego wyścigu Tour de Pologne.  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Wilamowice otrzymały tytuł „Najpiękniejszego miasta” podczas trwania wyścigu. W bieżącym roku postarajmy się powtórzyć ten sukces mówi zastępca burmistrza Wilamowic Stanisław Gawlik i apeluje do mieszkańców o wykonanie dekoracji na trasie wyścigu, właścicieli sklepów prosi o stosowne dekoracje. Kibice w STREFIE KIBICA też proszeni są o podkreślenie motywów narodowych (np. flagi, stroje) czy rowerowych. Niech to będzie sportowe święto całej gminy, która tego dnia poprzez bezpośredni przekaz telewizyjny będzie obecna na telewizyjnych ekranach w kilkudziesięciu krajów świata dodaje Stanisław Gawlik.

J.J.