VII Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych „IKAR” 2019

07 Cze 2019

W dniach 14-16 czerwca 2019 r. w  filli Gminnego Ośrodka Kultury w Mazańcowicach odbywał się będzie VII Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych „IKAR” 2019 pod patronatem honorowym starosty bielskiego Andrzeja Płonki oraz wójta gminy Jasienica Janusza Pierzyny. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.  Zgłoszenia należy dokonać na karcie startowej, którą trzeba przesłać pocztą elektroniczną na adres email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca 2019 roku. Imprezie tradycyjnie będzie towarzyszył Zlot Samochodów Zabytkowych.

MWZ

Regulamin Ikar 2019