• Londzin
  • Sportowy „teatr” powiatu bielskiego wkracza w nowy sezon
  • Nagrodzono twórców i animatorów kultury
  • Święto Powiatu Bielskiego w Wilamowicach!

Zabaw się w trenera, podaj skład i wygraj nagrody

27 Lut 2019

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT przy współpracy z klubem TS PODBESKIDZIE tradycyjnie organizują dla kibiców przed inauguracją rundy wiosennej ciekawy konkurs. Tym razem nie jest to konkurs na wynik meczu, ale nieco trudniejsza formuła -  na podanie prawidłowego składu wyjściowego „górali”  w sobotnim meczu ze Stalą Mielec.

Kibice, którzy śledzili mecze sparingowe, obserwowali ruchy kadrowo – transferowe PODBESKIDZIA pewnie mają swoich faworytów. Warto więc zestawić skład personalny (wcielić się trochę w rolę trenera) i wziąć udział konkursie - tym bardziej, że nagrodami są atrakcyjne gadżety zarówno powiatu bielskiego jak i samego klubu piłkarskiego.

Na zgłoszenia z nazwiskami jedenastoosobowego   składu bielskich zawodników czekamy do soboty 2 marca br  do godzi 10,00. Zwycięzcami zostaną trzy pierwsze osoby, które prawidłowo wytypują skład drużyny.

Propozycje wysyłamy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jedną propozycje.

Zachęcamy także do przyjścia w sobotnie popołudnie (godzi 13,45) na mecz do Bielska – Białej choćby ze względu na fakt, że na boisku przy ul. Rychlińskiego przeciwko sobie stanie dwójka pretendentów do awansu do ekstraklasy, gdyż jakkolwiek Raków Częstochowa pozycję wyjściową  na awans ma znakomitą - to o drugie, premiowane miejsce  z pewnością powalczy m.in. Stal Mielec i …  nasza drużyna. W takich sytuacjach mówi się, że punkty liczą się podwójnie, a zwycięzca meczu zrobi duży krok w kierunku … wiadomo, ale  nie zapeszajmy.

Na bielski stadion warto także przybyć aby zobaczyć jedną z sześciu głównych aren w Polsce na których rozgrywane będą już w maju Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej U – 20.