Konsultacje rozkładu jazdy pociągów Oświęcim - Czechowice - Dziedzice

29 Sty 2019

Województwo Małopolskie planuje wznowienie kursowania codziennych pociągów na odcinku Oświęcim – Czechowice-Dziedzice. Projekt oferty przewozowej przewiduje dziewięć pociągów, kursujących w większości w bezpośrednich relacjach do/z Krakowa Głównego przez Trzebinię.

Aby zapewnić jak najlepsze połączenie dla pasażerów prosimy o podzielenie się swoimi uwagami i propozycjami do opracowanego projektu. Wnioski z ww. konsultacji zostaną wykorzystane do uzgodnień z Województwem Śląskim, współorganizatorem przewozów na tej linii. Konsultacje posłużą ponadto do opracowania ostatecznej wersji rozkładu jazdy pod kątem możliwości zarządcy infrastruktury – spółki PKP PLK S.A.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wniosków do dnia 30 stycznia 2019 roku w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konsultacje rozkładu jazdy”. Proponowany rozkład jazdy pociągów relacji Kraków – Trzebinia – Oświęcim – Czechowice-Dziedzice przedstawiony  w załączniku na stronie www.malopolska.pl