• Londzin
  • Sportowy „teatr” powiatu bielskiego wkracza w nowy sezon
  • Nagrodzono twórców i animatorów kultury

Bożonarodzeniowe życzenia

24 Gru 2018

Mieszkańcom powiatu bielskiego i wszystkim odwiedzającym nasz piękny region życzymy świąt Bożego Narodzenia  przepełnionych miłością, troską bliskich nam ludzi i nadzieją na dobre chwile w nadchodzącym 2019 roku. Nowonarodzony Bóg staje się człowiekiem i przez to, uczy nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc w rodzinie i swoim środowisku wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty: „zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

Takiego Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy z całego serca.

Przewodniczący Rady Powiatu                                          Starosta Bielski

w Bielsku – Białej

Jan Borowski                                                                      Andrzej Płonka