• Londzin
  • Sportowy „teatr” powiatu bielskiego wkracza w nowy sezon
  • Nagrodzono twórców i animatorów kultury

Finał Powiatowej Ligi Badmintona

09 Lis 2018

W dniu 6 listopada na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach odbyła się druga edycja Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego. Na starcie stanęło 50 zawodników z 9 szkół podstawowych powiatu. W każdej kategorii faworyci nie zawiedli, wygrywając także tą edycję.

Najlepszymi zawodnikami okazali się:  Klasy IV-V: Emilia Turkoniak SP 2 TS Bielsko-Biała i Karol Dubiel SP 3 Czechowice-Dziedzice, Klasy VI-VIII: Julia Piwowar i Jakub Bąk oboje ZSP Mazańcowice. Najlepszą szkołą okazał się ZSP Mazańcowice, drugie miejsce wywalczyła SP w Bujakowie, a trzecie SP 2 w Porąbce.

Na zwycięzców czekały puchary i nagrody, które wręczał w imieniu Starosty Bielskiego specjalista ds. sportu Starostwa Powiatowego Czesław Pszczółka.

JJ