• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Finał Powiatowej Ligi Badmintona

09 Lis 2018

W dniu 6 listopada na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach odbyła się druga edycja Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego. Na starcie stanęło 50 zawodników z 9 szkół podstawowych powiatu. W każdej kategorii faworyci nie zawiedli, wygrywając także tą edycję.

Najlepszymi zawodnikami okazali się:  Klasy IV-V: Emilia Turkoniak SP 2 TS Bielsko-Biała i Karol Dubiel SP 3 Czechowice-Dziedzice, Klasy VI-VIII: Julia Piwowar i Jakub Bąk oboje ZSP Mazańcowice. Najlepszą szkołą okazał się ZSP Mazańcowice, drugie miejsce wywalczyła SP w Bujakowie, a trzecie SP 2 w Porąbce.

Na zwycięzców czekały puchary i nagrody, które wręczał w imieniu Starosty Bielskiego specjalista ds. sportu Starostwa Powiatowego Czesław Pszczółka.

JJ