• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy na drugą edycję ligi Badmintona

30 Paź 2018

KS.SET Mazańcowice wraz ze Starostwem Powiatowym w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza na kolejną edycję Powiatowej Ligi Badmintona, skierowaną do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych powiatu bielskiego.

Drugi (ostatni) termin PLB:  6 listopad 2018, godzina 10:00 Ośrodek Racketlon Club w Mazańcowicach. Zgłoszenia mailowo do 5.11.2018

Ponadto w dniu 6 listopada odbędą się eliminacje finału wojewódzkiego w badmintonie dzieci i młodzieży. Zgłoszenia przez System Rejestracji Szkół (osobno dzieci, osobno młodzież). Regulamin jest na stronie Sląskiego Szkolnego Związku Sportowego. Weryfikacja zgłoszeń 8:30, rozpoczęcie gier 9:00.

Zapraszamy !

Więcej informacji: Bartosz Pietryja