Konkurs Fotograficzny

12 Maj 2014
promującym walory turystyczne, sportowe i kulturowe powiatu bielskiego poprzez sztukę fotografii.

Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów.

Konkurs rozpoczyna się 12 maja 2014 roku. Termin zgłaszania prac upływa 30 czerwca 2014 roku.

Na konkurs można zgłaszać prace fotograficzne związane tylko i wyłącznie z powiatem bielskim (tj. wykonane na terenie 10 gmin powiatu bielskiego: Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Szczyrk, Wilamowice, Wilkowice).

Organizator przewiduje następujące nagrody rzeczowe:

I miejsce – sprzęt fotograficzny o wartości 500 zł
II miejsce – sprzęt fotograficzny o wartości 300 zł
III miejsce – sprzęt fotograficzny o wartości 200 zł

Nagroda specjalna samorządowego miesięcznika Mój Powiat – nagroda rzeczowa

Wyróżnienia – zestawy promocyjne gadżetów powiatu bielskiego

Każdy uczestnik może przysłać tylko 3 zdjęcia.

Zdjęcia konkursowe należy nadsyłać drogą elektroniczną z podaniem nazwiska autora i określeniem miejscowości, gdzie było zdjęcie wykonywane.

Zdjęcia należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w rozmiarze min. 2560 x 1920 pixeli przy rozdzielczości min. 72 dpi, Format pliku: JPG z minimalną kompresją.

Rozdanie nagród odbędzie się w siedzibie Organizatora w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej. Termin rozdania nagród zostanie podany na stronie internetowej Starostwa Powiatowego po ogłoszeniu wyników.

Więcej szczegółów w Regulamin Foto 2015.doc
na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej: www.powiat.bielsko.pl w zakładce KONKURSY