Wykaz Stowarzyszeń Kultury Fizycznej

1. Ludowy Klub Sportowy Bestwina
Podzamcze 18, 43-512 Bestwina

2. Klub Sportowy Bestwinka
ul. Sportowa, 43-512 Bestwinka

3. Ludowy Klub Sportowy „Przełom” Kaniów
ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-512 Kaniów  

4. Klub Sportowy „Halny” Kalna
ul. Widokowa 66, Kalna, 43-376 Godziszka   

5. Miejsko-Robotniczy Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice- Dziedzice

6. Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Zabrzeg
ul. Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg

7. Klub Sportowy „Górnik” Czechowice-Dziedzice
ul. Nad Wisłą 5, 43-503 Czechowice- Dziedzice

8. Ludowy Klub Sportowy „Centrum” Ligota
ul. Wapienicka, 43-518 Ligota

9. Górnicze Stowarzyszenie Wędkarskie „Silesia”
ul. Boczna 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice

10. Klub Sportowy „Judo” Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, 43-503 Czechowice-Dziedzice

11. Stowarzyszenie Wspierających Rekreację i Sporty Wodne „Gwarek” Czechowice-Dziedzice
ul. Nad Wisłą 5, 43-503 Czechowice-Dziedzice

12. Czechowicki Klub Karate „Keiko”
ul. Kołłątaja 3/13, 43-502 Czechowice–Dziedzice

13. Miejskie Towarzystwo Sportowe „WINNER” Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 48, 43-502 Czechowice–Dziedzice

14. Ludowy Klub Sportowy „Drzewiarz” Jasienica                                                                
ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica

15. Ludowy Klub Sportowy „Zamek” Grodziec                                                           
ul. Dworska 1, 43-386 Grodziec Śląski

16. Ludowy Klub Sportowy „Mazańcowice” 
43-391 Mazańcowice 461

17. Klub Sportowy „Set” Mazańcowice 
43-391 Mazańcowice 884

18. Klub Sportowy „Spójnia” Landek   
Landek 32, 43-394 Rudzica

19. Jeździecki Klub Sportowy „Czanki” Międzyrzecze Górne 
43-392 Międzyrzecze Górne 137

20. Klub Sportowy Międzyrzecze 
43-392 Międzyrzecze 214

21. Klub Jazdy Konnej „Solka” Międzyrzecze Górne 
ul. Wygrabowicka 484, 43-392 Międzyrzecze Górne

22. Klub Sportowy „Bogmar- Fog Sport Power” 
Jasienica 554, 43-385 Jasienica

23. Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Kozy
ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy                                                            

24. Klub Sportowy „Soła-Kobiernice”           
ul. Sportowa 4, 43-356 Kobiernice

25. Ludowy Klub Sportowy „Zapora” Porąbka 
ul. Stadionowa 5, 43-353 Porąbka

26. Ludowy Klub Sportowy „Czaniec” 
ul. Zagłębocze 9, 43-354 Czaniec

27. Stowarzyszenie Sportowo- Rekreacyjne  Ludowe Zespoły Sportowe „Sokół” Szczyrk 
ul. Wypoczynkowa 9b, 43-370 Szczyrk

28. Ludowy Klub Sportowy „Jastrząb” Szczyrk 
ul. Górska 104, 43-370 Szczyrk

29. Ludowy Międzyszkolny Klub  Tenisa Stołowego „Sokół” Szczyrk
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk              

30. Ludowy Klub Sportowy „Pasjonat” Dankowice                                                         
ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice

31. Ludowy Klub Sportowy „Wilamowiczanka” Wilamowice
ul. Paderewskiego 17a, 43 -330 Wilamowice

32. Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Hecznarowice 
ul. Strażacka, 43–330 Hecznarowice

33. Ludowy Klub Sportowy „Pionier” Pisarzowice                                                
ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice   

34.Ludowy Klub Sportowy „Klimczok” Bystra
ul. Szczyrkowska 2, 43-360 Bystra

35. Komitet Organizacyjny Imprez Sportowych 
ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk


UCZNIOWSKIE I PARAFIALNE KLUBY SPORTOWE

1. Uczniowski Klub Sportowy „Set” Kaniów
ul. Batalionów Chłopskich 15, 43-512 Kaniów

2. Uczniowski Klub Sportowy „The Best” Bestwinka
ul. Dworkowa 3, 43-512 Bestwinka

3. Uczniowski Klub Sportowy „Wojownik” Bestwina
ul. Szkolna 11, 43-512 Bestwina

4. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lipowiec” Czechowice-Dziedzice
ul. Lipowska 26, 43-500 Czechowice-Dziedzice

5. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „LUKS” Zabrzeg
ul. Pytla 1, 43-516 Zabrzeg

6. Uczniowski Klub Sportowy  „Dycha” Czechowice-Dziedzice 
ul. Polna 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice

7. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy  „Trójka” Czechowice-Dziedzice
ul. Łukasiewicza 37, 43-502 Czechowice- Dziedzice

8. Uczniowski  Klub Sportowy  „Orlik 2012” Czechowice- Dziedzice 
ul. Traugutta 11, 43-502 Czechowice-Dziedzice

9. Uczniowski Klub Sportowy „Seido Karate” Czechowice- Dziedzice 
ul. Pawia 22b, 43-502 Czechowice–Dziedzice  

10. Uczniowski Klub Sportowy „Rotuz- Bronów” 
ul. Kolorowa 2, 43-502 Bronów

11. Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP” Mazańcowice
43-391 Mazańcowice 162

12. Uczniowski Klub Sportowy „Iskra” Mazańcowice
43-391 Mazańcowice 162

13. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Grom” Jasienica
ul. Strumieńska 271, 43-385 Jasienica

14. Uczniowski Klub Sportowy „Huragan” Rudzica
43-394 Rudzica 52

15. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Grodziec” 
Grodziec 9, 43-386 Świętoszówka

16. Uczniowski Klub Sportowy „Dziesiątka” Jaworze                                                                  
ul. Wapienicka 10, 43-384 Jaworze

17. Uczniowski Klub Sportowy „Goruszka” Jaworze
ul. Szkolna 180, 43-384 Jaworze

18. Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Kozy                                                                       
ul. Przecznia 1, 43-340 Kozy

19. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Victoria” Kozy
Pl. Ks. Kochaja 1, 43-340 Kozy

20. Parafialny Klub Sportowy „MILLENIUM” Porąbka
ul. Rynek 1, 43-353 Porąbka  

21. Uczniowski Klub Sportowy „Gimbal” Czaniec
ul. K.K. Wojtyły 119, 43-354 Czaniec

22. Uczniowski Klub Sportowy „Diament” Czaniec 
ul. K.K. Wojtyły 32, 43-354 Czaniec

23. Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 Szczyrk
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

24. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik-Sokół” Szczyrk
ul. Myśliwska 154, 43-370 Szczyrk

25. Uczniowski Klub Sportowy COS „Olimp” Szczyrk 
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

26. Uczniowski Klub Piłkarski „Pasjonacik” Dankowice
ul. Szkolna 4, 43-331 Dankowice

27. Uczniowski Klub Sportowy im. „PTG SOKÓŁ” Pisarzowice
ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice

28.  Parafialny Klub Sportowy „Arka- Wilamowice”    
ul. Paderewskiego 9, 43-330 Wilamowice

29. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik”  Wilamowice
ul. Rynek 14, 43-330 Wilamowice


STOWARZYSZENIA KULTURY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

1. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Buczkowice                                                                                  
ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice

2. Klub Sportowy „Iskra” Rybarzowice                               
ul. Beskidzka 66, 43-378 Rybarzowice

3. Ludowy Zespół Sportowy „Beskid” Godziszka                                   
43-376 Godziszka

4. Ludowy Klub Sportowy  "STRAŻAK" Zabrzeg 
ul. T. Gazdy 3, 43-516 Zabrzeg  

5. Miejski Klub Sportowy Czechowice- Dziedzice                       
ul. Sobieskiego 48, 43-502 Czechowice- Dziedzice

6. Klub Sportowy „Black Devils Sport Club”  Czechowice- Dziedzice 
ul. Górnicza 48, 43-502 Czechowice- Dziedzice

7. Klub Jazdy Konnej „Dzianet” Iłownica
Iłownica 35, 43-394 Rudzica

8. Klub Kolarski „MTB” Grodziec
Grodziec 144, 43-386 Świętoszówka

9.  Klub Jazdy Konnej „Lasowisko”  Roztropice
Roztropice 65, 43-394 Rudzica

10. Klub Sportowy „Czarni” Jaworze                                                      
ul. Zdrojowa 186a, 43-384 Jaworze

11. Łuczniczy Klub Sportowy „X-Dziesięć” Jaworze
ul. Kalwaria 187, 43-384 Jaworze

12. Ludowy Klub Sportowy „Groń” Bujaków 
ul. Bielska 1a, 43-356 Bujaków

13. Międzygminny Klub Sportowy „Skrzyczne” Szczyrk 
ul. Zwalisko 29, 43-370 Szczyrk

14. Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR Szczyrk 
ul. Dębowa 2, 43-370 Szczyrk

15. Gminny Ludowy Klub Sportowy “Wilkowice”                                                                        
ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice

16. Klub Szermierki Japońskiej „Renshudojo” Bystra 
ul. Kwiatowa 15, 43-360 Bystra  

17. Klub Sportowy "Bystra" Bystra 
ul. Kowalska 18, 43-360 w Bystra 

18. Klub Sportowy "Buczkowice"
ul. Ogrodnicza 752, 43-374 Buczkowice 

19. Klub Sportowy "Rudzica"
43-394 Rudzica 52


OGNISKA TKKF

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej – Ognisko „Cyklo”
ul. Krakowska 3a, 43 - 340 Kozy           

Ognisko Towarzystwa Krzewienia  Kultury Fizycznej „Żywioł”
Rynek 14, 43-330 Wilamowice

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Pasja” 
Sportowa 1, 43-331 Dankowice

Klub Sportowo-Rekreacyjny Towarzystwa Krzewienia Kultury "VICTORIA" Stara Wieś
ul. Dolna 12, 43-330 Stara Wieś


OKRĘGOWE ZWIĄZKI SPORTOWE

Beskidzki Okręgowy Związek Snowboardu
ul. Beskidzka 29, 43-370 Szczyrk

Śląski Okręgowy Związek Kickboxingu
ul. Spadzista 129, 43-384 Jaworze


ZWIĄZKI STOWARZYSZEŃ

Szczyrkowski Związek Stowarzyszeń Sportowych w Szczyrku 
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

KLUB SPORTOWO-REKREACYJNY  TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY "VICTORIA" STARA WIEŚ