• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Pięć medali dla MKS - u

08 Sie 2018

Rewelacyjny występ zanotowali kajakarze MKS-u Czechowice - Dziedzice na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Mistrzostwach Polski Młodzików.

Z pięcioma medalami wrócili z Bydgoszczy kajakarze czechowickiego MKS-u, gdzie w dniach 4-5.08 rywalizowali w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Młodzików. Panowie przywieźli ze swoich startów komplet medali: dwa złota w kajakowej dwójce na 200m Dominik Starowicz-Piotr Morawski i czwórce na 1000m Piotr Morawski-Dawid Byrdek-Adrian Kulig-Wojciech Pilarz, oraz dwa srebra w K2 1000m Piotr Morawski-Dawid Byrdek i w K4 500m Piotr Morawski-Dawid Byrdek-Dominik Starowicz-Wojciech Pilarz. Wszyscy młodzieżowcy zdobyli tytuł Mistrza Polski. Vice Mistrzyniami Polski w młodziczkach zostały Natalia Grzechnik i Julia Czech w dwójce na dystansie 2000m. Gratulacje dla młodych zawodników.

J.J.