• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Pięć medali dla MKS - u

08 Sie 2018

Rewelacyjny występ zanotowali kajakarze MKS-u Czechowice - Dziedzice na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Mistrzostwach Polski Młodzików.

Z pięcioma medalami wrócili z Bydgoszczy kajakarze czechowickiego MKS-u, gdzie w dniach 4-5.08 rywalizowali w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Młodzików. Panowie przywieźli ze swoich startów komplet medali: dwa złota w kajakowej dwójce na 200m Dominik Starowicz-Piotr Morawski i czwórce na 1000m Piotr Morawski-Dawid Byrdek-Adrian Kulig-Wojciech Pilarz, oraz dwa srebra w K2 1000m Piotr Morawski-Dawid Byrdek i w K4 500m Piotr Morawski-Dawid Byrdek-Dominik Starowicz-Wojciech Pilarz. Wszyscy młodzieżowcy zdobyli tytuł Mistrza Polski. Vice Mistrzyniami Polski w młodziczkach zostały Natalia Grzechnik i Julia Czech w dwójce na dystansie 2000m. Gratulacje dla młodych zawodników.

J.J.