• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Relacja z Korowodu Zespołów w Szczyrku

31 Lip 2018

55 Tydzień Kultury Beskidzkiej trwa! Na widzów codziennie czekają występy zespołów i kapel folklorystycznych oraz szereg imprez towarzyszących.

Za nami niedzielny Korowód Zespołów, który zgromadził rzesze publiczności.

Podczas przemarszu głównymi ulicami Szczyrku oraz na scenie Amfiteatru Skalite zaprezentowały się grupy wykonawców z różnych stron świata m. in. Indonezji, Turcji, Japonii i Bułgarii. Feeria barw, żywiołowe tańce, przepiękne stroje regionalne, ciekawe instrumenty muzyczne oraz donośne śpiewy – stworzyły niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia, przygotowanej przez Beskid News.

Więcej informacji oraz  szczegółowy program wydarzeń na stronie internetowej: www.tkb.art.pl

/MWZ, Film i zdjęcia: Beskid News/