• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Z okazji święta ...

10 Maj 2018

Pielęgniarstwo jest sztuką sztuk pięknych"

Florence Nightingale

Z okazji Międzynarodowego Święta Pielęgniarek i Położnych, pragniemy złożyć najlepsze życzenia dla całego środowiska wykonującego ten piękny, ale i też bardzo trudny i odpowiedzialny zawód.

Pielęgnowanie chorego to nie tylko odpowiedzialna profesja. To także troskliwość, empatia, bezgraniczna cierpliwość i szacunek do chorego człowieka. To ofiarowywanie mu swojej siły i wiary, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, poszanowanie jego intymności i godności.

Z okazji Waszego Święta życzymy by wybrana droga zawodowa nigdy nie była przyczyną zwątpienia czy jakichkolwiek wątpliwości, lecz przynosiła tylko satysfakcję i radość jakie bez wątpienia daje możliwość pomocy człowiekowi będącemu w potrzebie, a uśmiech i wdzięczność zarówno pacjentów jak i ich najbliższych, osłodziły trudy tej służby.

W imieniu Zarządu Powiatu Bielskiego Andrzej Płonka Starosta Bielski