• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Sportowe sukcesy czechowickich szkół ponadgimnazjalnych

04 Maj 2018

Na stadionie MOSiR w Mysłowicach odbyły się finałowe zawody wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych, w których uczestniczyły reprezentacje czechowickich szkół ponadgimnazjalnych, zwycięzców rywalizacji w powiecie bielskim i najlepszych również na etapie rejonowym.

Wśród dziewcząt wystartowały uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, a w kategorii chłopców - uczniowie z popularnej „Resortówki”, czyli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. St. Staszica.

Obydwie drużyny w stawce najlepszych szkół w województwie śląskim uplasowały się na medalowych miejscach; dziewczęta były drugie, a chłopcy na trzecim miejscu.

Gratulując obydwu szkolnym reprezentacjom znakomitej postawy warto jeszcze odnotować świetny indywidualny występ ucznia ZSTiL Samuela Kudyka, który w stawce kilkudziesięciu rywali był trzeci.

JJ