• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
  • Dożynki
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE AWARIA W SYSTEMIE REJESTRACJI POJAZDÓW ZOSTAŁA USUNIĘTA

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Dla amatorskich ognisk muzycznych

04 Kwi 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Festiwalu Amatorskich Ognisk Muzycznych w Zabrzegu.

W ramach Festiwalu odbędzie się konkurs muzyczny skierowany do uczestników pozaszkolnych form kształcenia artystycznego (ognisk muzycznych, prywatnych placówek artystycznych, indywidualnych lekcji gry na instrumencie itp.) z gmin powiatu bielskiego (gminy: Jaworze, Jasienica, Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Wilkowice, Wilamowice, Kozy, Porąbka, itd.), mieszczących się w przedziale wiekowym 7-19 lat.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 21 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 14 kwietnia 2018 r. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody finansowe.

Koncert Laureatów odbędzie się 1 maja 2018 r. na scenie plenerowej na stadionie w Zabrzegu.

Festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie „Przyjazny Zabrzeg”, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Gminy Czechowice-Dziedzice.

Zobacz Regulamin 2018 Zatwierdzony
Karta Zgłoszenia