• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu

Przedostatnie strcie „Żaków”

13 Mar 2018

Za nami IV (przedostatni) turniej Powiatowej Halowej „Ligi Żaków” w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Bielskiego. Miał miejsce w Pisarzowicach, a gospodarzem był LKS Pasjonat Dankowice. Na turnieju tradycyjnie rozegrano 10 meczy (w sumie już 40) w efekcie czego utworzyła się niezwykle ciekawa sytuacja. Pierwsze miejsce zajmuje drużyna GLKS Wilkowice z 33 punktami i o 1 punk wyprzedza LKS Pasjonat Dankowice. Z pewnością z pośród tych dwóch drużyn wyłoni się zwycięzca, który z rąk Starosty Bielskiego odbierze okazały puchar. Trzecie miejsce z 23 punktami piastuje LKS Drzewiarz Jasienica, a kolejne zajmują KS Bestwinka i LKS Zapora Porąbka.

Ostatni turniej w najbliższą sobotę rozegrany zostanie w Wilkowicach na który kibiców i rodziców młodych zawodników serdecznie zapraszamy.

J.J.

Foto: Remigiusz Prochowski