• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
  • Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Przedostatnie strcie „Żaków”

13 Mar 2018

Za nami IV (przedostatni) turniej Powiatowej Halowej „Ligi Żaków” w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Bielskiego. Miał miejsce w Pisarzowicach, a gospodarzem był LKS Pasjonat Dankowice. Na turnieju tradycyjnie rozegrano 10 meczy (w sumie już 40) w efekcie czego utworzyła się niezwykle ciekawa sytuacja. Pierwsze miejsce zajmuje drużyna GLKS Wilkowice z 33 punktami i o 1 punk wyprzedza LKS Pasjonat Dankowice. Z pewnością z pośród tych dwóch drużyn wyłoni się zwycięzca, który z rąk Starosty Bielskiego odbierze okazały puchar. Trzecie miejsce z 23 punktami piastuje LKS Drzewiarz Jasienica, a kolejne zajmują KS Bestwinka i LKS Zapora Porąbka.

Ostatni turniej w najbliższą sobotę rozegrany zostanie w Wilkowicach na który kibiców i rodziców młodych zawodników serdecznie zapraszamy.

J.J.

Foto: Remigiusz Prochowski