• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
  • Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Biegacze również na medal

05 Mar 2018

Na Halowych Mistrzostwach  Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice wywalczyli na nich trzy medale uzyskując świetne rezultaty w swoich konkurencjach:

- złoty medal w biegu na 3000m U20 zdobył Bartosz Jarczok uzyskując wynik 8:21.32. Rezultat ten jest nowym rekordem śląska poprawionym o 10 sek. Poprzedni również należał do Bartka i został ustanowiony w zeszłym roku.

- srebrny medal w biegu na 300m U18 wywalczył Jakub Pająk. Czas, który uzyskał 34,78 sek jest jego nowym rekordem życiowym poprawionym o 1 sek. Do złota zabrakło 0,01 sek.

- brązowy medal w biegu na 60m U20 zawisł na piersi Rafała Pająka, który podobnie jak koledzy z klubu ustanowił swój rekord życiowy wynikiem 6,86 sek. Do poprawienia 40-letniego rekordu śląska zabrakło 0,01 sek. Rafał wystąpił również w biegu finałowym na 200m, gdzie był piąty.

Należy również wyróżnić bardzo dobrą postawę Oliwii Kwaśniak, która ustanowiła swój rekord życiowy w biegu na 60m- 8,08 sek oraz Samuela Kudyka na 1000 m- 2:42.67.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.​

J.J.