• 100 lat niepodległości
AWARIA SYSTEMU POJAZD I KIEROWCA
Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Brawa dla młodych tyczkarzy

01 Mar 2018

W dniach 9-11.02.2018 w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  i Juniorów Młodszych (U-20 i U-18) w Lekkiej Atletyce. Rewelacyjnie spisali się tyczkarze UKS-u Olimp  działającego przy ZSP w Mazańcowicach. Z kompletu 12 medali w dwóch kategoriach wiekowych 3 medale wywalczyli zawodnicy Olimpu. Oto wyniki:

Adrian Kupczak  - złoty medal w kat. U-18

Maciej Krzempek  -  brązowy medal w kat. U-18

Dominika Świerkot  -  brązowy medal w kat. U-20

Jakub Gawłowski  -  7 miejsce w kat. U-20

Arkadiusz Ciesielski  -  11 miejsce w kat. U-20

Gratulacje również dla trenera prowadzącego  Piotra Krupińskiego.

J.J.