• 100 lat niepodległości

Nabór wniosków LGD Ziemia Bielska

01 Mar 2018

alt

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska informuje, że 20 lutego 2018 r. ogłosiła nabory wniosków w ramach podejmowania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska), rozwijania działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego), zachowania dziedzictwa lokalnego, wzmacniania kapitału społecznego oraz wspierania współpracy między podmiotami wykonującymi działalność gospodarczą na obszarze wiejskim objętym LSR w zakresie świadczenia usług turystycznych.

Ogłoszenia o naborach wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami znajdują się w na stronie internetowej www.ziemiabielska.pl w Panelu Wnioskodawcy w zakładce Aktualne nabory.

Wnioski będą przyjmowane w terminie: od 6 marca do 20 marca 2018 r.

Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813 69 64.