• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Dotacje Ziemi Bielskiej - bezpłatne szkolenia

10 Sty 2018

W lutym 2018 roku Lokalna Grupa Działania planuje ogłosić nabory wniosków na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej - w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska, wzmacnianie kapitału społecznego i zachowanie dziedzictwa lokalnego.

Z naborów skorzystać mogą mieszkańcy, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz instytucje z obszaru LGD (Bestwina, Buczkowice Czechowice-Dziedzice (sołectwa: Bronów, Zabrzeg, Ligota), Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice).

W związku z tym LGD Ziemia Bielska zaprasza wszystkie osoby zainteresowanie pozyskaniem dotacji na bezpłatne szkolenia z przygotowania dokumentacji aplikacyjnej prowadzone przez Marzenę Cieślak, eksperta ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Piastowska 40, Bielsko-Biała (sala 122) w dniach:

15.01.18 r. podejmowanie działalności gospodarczej

16.01.18 r. rozwijanie działalności gospodarczej; wspieranie współpracy między przedsiębiorcami z branży turystycznej

17.01.18 r. zachowanie dziedzictwa lokalnego; wzmacnianie kapitału społecznego

Formularz zgłoszeniowy i program znajdują się na stronie www.ziemiabielska.pl

Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813 69 64.