• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Konkurs na logo

04 Gru 2017

w Beskidzki Związek Powiatowo- Gminny organizuje w dniach 1 – 20 grudnia 2017 r. konkurs plastyczny na opracowanie elementu identyfikacji wizualnej, dla Beskidzkiego Związku Powiatowo-Gminnego w postaci „logo BZPG”. Pragniemy zachęcić młodzież w wieku 14-19 lat, aby wzięła udział w naszym przedsięwzięciu, które ma na celu rozwijanie uzdolnień i zainteresowań plastycznych oraz pobudzenie kreatywności wśród uczestników. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie jednej pracy plastycznej w formacie A-4 lub A-3, w dowolnej technice zgodnie z tematyką Konkursu.

Nagroda główna: głośnik bezprzewodowy JBL.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.12.2017r .na adres: Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny ul.Legionów 54

43-300 Bielsko- Biała.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji na stronie: www.bzpg.pl

J.J.