• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zawody w Niemczech udane dla LKS Bystra

08 Lis 2017

W dniach 3-5 listopada 2017 roku w Bad Freenwalde / Niemcy / odbyły się zawody o Mistrzostwa Brandenburgii w skokach  narciarskich  i kombinacji norweskiej .  W zawodach oprócz zawodników niemieckich startowali też Łotysze oraz zawodnicy z Polski / m.in. z  Bystrej , Zakopanego, Szczyrku , Wisły czy Łodzi/ Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy  i zawodniczki  z LKS Klimczok Bystra .

W swoich kategoriach wiekowych zajęli następujące miejsca;

Kacper Błaszczak – 3 miejsce w skokach i 1 w kombinacji norweskiej

Julia Fender - 1 miejsce w skokach i 1 miejsce w kombinacji

Marcin Kryska – 2 miejsce w skokach

Kacper Tomasiak – 4 miejsce w skokach i 5 w kombinacji

Jakub Niemczyk -5 miejsce w skokach i 8 w kombinacji

Wiktor Fender – 6 miejsce w skokach i 6 w kombinacji

Mateusz Mysza – 9 miejsce w skokach i 8 w kombinacji

Jakub Harat- 2 miejsce w skokach

Patryk Pulkowski – 3 miejsce w skokach i 1 w kombinacji

Kacper Konior – 2 miejsce w skokach i 1 w kombinacji

Nikola Pietraszko – 4 miejsce w skokach i 4 w kombinacji

Niestety cześć zawodników na miejscu zmogła choroba i nie mogli brać udziału w rywalizacji młodych narciarzy .

Skoki odbyły się na pięknych obiektach w Bad Freenwalde a  biegi do kombinacji norweskiej odbyły się na nartorolkach bądź łyżworolkach .

Gratulujemy zawodnikom i trenerom wyników i życzymy udanego sezonu zimowego.

/J.J./