• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Uczcili pamięć zmarłych strażaków

06 Lis 2017

W piątek 3, listopada br. Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej bryg. Zbigniew Mizera wraz z zastępcami st. bryg. Krzysztofem Grygielem i bryg. Grzegorzem Piestrakiem odwiedzili nekropolie zmarłych strażaków oraz pracowników, którzy związani byli z bielską i powiatową strażą pożarną.

Znicze zapłonęły m.in. na cmentarzu w Bestwinie, cmentarzu komunalnym przy ulicy Karpackiej, cmentarzach parafialnych: Św. Stanisława w Starym Bielsku, Św. Jana Chrzciciela w Komorowicach. Komendanci zapalili także znicze na grobie druha majora pożarnictwa Józefa Kopeć, który zmarł 24 stycznia 2017 r.

Delegacja złożyła hołd zmarłym kolegom i współpracownikom. Cześć Ich Pamięci.

Na zdjęciu cmentarz w Bestwinie