• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Typujemy wynik i zdobywamy gadżety

11 Paź 2017

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT po raz kolejny zaprasza kibiców do wzięcia udziału w konkursie na wynik meczu. Tym razem pytamy o wynik niezwykle interesującego i znakomicie zapowiadającego się meczu: TS Podbeskidzie – GKS Katowice Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę na „bielskiej maracanie” o godz. 17.45.

Przypomnijmy, że klub z Bielska – Białej odnotowywuje świetną passę czterech zwycięskich meczów i w sobotę chciałby tą serię kontynuować. Z kolei zespół grający niegdyś w ekstraklasie  GKS Katowice potrzebuje punktów, aby wydobyć się ze strefy spadkowej, a potencjał piłkarki ma całkiem dobry. Zapowiada się wspaniały, derbowy,  pełen emocji i miejmy nadzieję bramek mecz. W zespole TS Podbeskidzie zobaczyć będzie można  jednego z najzdolniejszych napastników w kraju, reprezentanta kadry młodzieżowej bramkostrzelnego Pawła Tomczyka oraz reprezentanta Łotwy Valerijsa Sabale.

Wynik meczu wysyłamy maile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku do godz. 20.00. Przypomnijmy, że z jednego adresu można typować tylko jeden wynik. Trzem osobą które prawidłowo wytypują wynik wyślemy poczta kurierską gadżety klubu TS Podbeskidzie i atrakcyjne gadżety promujące powiat bielski.

W wypadku, gdy poprawny wynik trafią więcej niż trzy osoby o przyznaniu nagrody decydować będzie fakt, kto wcześniej przesłał ten wynik.

Życzymy powodzenia w typowaniu i wielkich pozytywnych emocji na stadionie.