• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

4 września - roczpoczyna się rok szkolny

01 Wrz 2017

Wszystkim Dyrektorom Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczycielom i Wychowawcom oraz Pracownikom Oświaty z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018 w imieniu Komisji Edukacji, Kultury
i Sztuki Rady Powiatu Bielskiego składam najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości oraz entuzjazmu do podejmowania nowych wyzwań. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne
i wychowawcze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Uczniom życzę samych sukcesów w nauce oraz zadowolenia, nowych pięknych doświadczeń, sił do realizacji swoich zainteresowań i pasji oraz aby wybrana szkoła była bezpieczna i spełniła Wasze oczekiwania, a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych życiowych sukcesów. Rodzicom i prawnym opiekunom życzę pociechy ze swoich dzieci oraz radości z ich edukacyjnych postępów.

Barbara Adamska

Przewodnicząca i Członkowie Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki