• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • Sportowe podsumowanie 2016 rokuPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej

Czwórbojowe osiągnięcie

11 Lip 2017

Spory sukces odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi  w Czechowicach-Dziedzicach na 42. Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt, które odbywały się w Olecku. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach: rzut piłeczką palantową, bieg na 60 metrów, skok w dal oraz bieg na 1000 metrów. Reprezentacja w składzie Patryk Pucka, Jan Waliczek, Dominik Legierski, Dawid Słota, Dorian Lenert, Kamil Góra, zakończyła zmagania na 6 miejscu w kraju poprawiając swoje rekordy życiowe w wielu konkurencjach. Sukces indywidualny odniósł Patryk Pucka który swoją dobrą dyspozycją zapracował na miejsce 4 w klasyfikacji generalnej. Za przygotowanie zawodników odpowiadają Panowie Dariusz Janko, Artur Włoszek oraz Paweł Durkalec.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów.