• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Nadzieje olimpijskie SMS Szczyrk

05 Maj 2017

Paweł Pyjas uczeń kl. 2 Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Zjazdowym które odbyły się w Szwecji w kategorii kadet czyli do 18 roku życia zdobył brązowy medal w swojej  konkurencji. Piotr Habdas uczeń kl. 3 Liceum Ogólnokształcącego SMS Szczyrk  w Mistrzostwach Polski seniorów w narciarstwie zjazdowym zdobył dwa medale:  złoto i tytuł Mistrza Polski seniorów w gigancie oraz  brąz w slalomie. Na podium  znaleźli się również  absolwenci SMS Szczyrk:  Maciej Bydliński, Dominik  Białobrzycki czy Katarzyna Wasek . Piotr Habdas jest również wielokrotnym Mistrzem Polski Juniorów . Paweł Wasek kl. 2 Liceum Ogólnokształcące SMS tej zimy wygrał klasyfikacje generalną cyklu zawodów FIS CUP w kategorii senior . Ostatnie zawody startował w Sapporo . Jak na juniora to znaczący sukces .

Wspomniani uczniowie zdobywając  medale w tak ważnych zawodach godnie reprezentują Polskę , szkołę i powiat bielski.

/J.J./