• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej

Wystawa malarstwa w Kozach

21 Kwi 2017

„Pracownia Sztuk Pięknych” działająca przy Spółdzielczym Centrum Kultury BEST przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielsku – Białej serdecznie zaprasza na jubileusz 15 – lecia swej aktywności.

Uroczystość połączona z wernisażem wystawy malarstwa odbędzie się 22 kwietnia (sobota) b.r. w pięknym, wyremontowanym Pałacu Czeczów w Kozach ul. Krakowska 5.

Zapraszamy tym bardziej serdecznie, że spotkanie z twórcami uświetnią występy: zespołu TO – MA – TO i pianistki Małgorzaty Pomorskiej.

/J.J./