• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • Sportowe podsumowanie 2016 rokuPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Laureat XVIII edycji Nagrody im.ks. LondzinaPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej

Nowy samochód dla uczniów SMS

10 Mar 2017

Powiatowy Zespół Placówek SMS Szczyrk z siedzibą w Buczkowicach wzbogacił się o nowy samochód. To nowoczesny Fiat Ducato zakupiony ze środków Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej.

To kolejny samochód, jaki posiada SMS Szczyrk, z tym, że ten jest przystosowany do wyjazdów ze specjalistycznym sprzętem sportowym, spełniający wszystkie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Będzie służył uczniom i ich trenerom, którzy często wyjeżdżają na treningi, zgrupowania, obozy i warsztaty.

Kluczyki do samochodu oficjalnie przekazał 8 marca dyrektorowi szkoły Jarosławowi Koniorowi starosta bielski Andrzej Płonka w asyście członka Zarządu Powiatu Stanisława Pięty i pełnomocnika Zarządu ds. Oświaty Zofii Jonkisz.

Przy tej okazji uczniowie pochwalili się staroście i przedstawicielom powiatu najnowszymi osiągnięciami i wynikami sportowymi, w tym sukcesami na XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz złożyli solenne obietnice, że ostro będą trenować, by osiągać coraz lepsze wyniki i promować swoją szkołę.

/Tekst i foto; A. Macher/